Instruktorzy

Diana

Diana

Od 2011 roku jestem licencjonowaną Instruktorką Zumba Fitness, a od wielu lat także Strong Nation, Zumba Kids, Zumba Gold, Zumbini i Stretchingu. Związana z tańcem już od dziecka, nie wyobrażam sobie życia bez muzyki.  Staram się zarażać wszystkich swoją pozytywną energią i pasją do ciągłej aktywności. 5 kwietnia 2018 roku założyłam ZuBla Dance, zostając prekursorką zajęć ZUMBINI na Pomorzu - zajęć tanecznych dla najmłodszych od 0 do 5 lat. Dla mnie każde dziecko jest wyjątkowe i tak też należy je traktować pod KAŻDYM WZGLĘDEM. Jestem doświadczoną instruktorką, łączę energię, ciepło i uśmiech, tworząc inspirujące zajęcia dla małych i dużych. Moja choreografia angażuje dzieci w radosny świat tańca, jednocześnie rozwijając ich zdolności motoryczne.
Ela

Ela

Ela to instruktorka Zumbini w ZuBla Dance, która przyciąga uwagę swoją energią i entuzjazmem. Jej kreatywne ćwiczenia rozwijają zdolności dzieci w przyjazny sposób, jednocześnie tworząc atmosferę zabawy i śmiechu na każdym kroku. Dla Eli zajęcia Zumbini pozwalają doświadczyć dziecięcej radości poprzez spędzanie z nimi czasu. Ela sama mówi, że: "Dzieci mnie zaskakują i zachwycają na każdych zajęciach, a najcudowniejsze jest patrzenie jak rosną i się rozwijają". Ela kocha książki i układanie puzzli z dzieciakami. Spędzanie czasu na łonie natury jest dla niej bardzo ważne. Uwielbia muzykę w każdej postaci: do tańca, słuchania i śpiewania.
Kasia

Kasia

Kasia wyróżnia się wyjątkową delikatnością i troską, tworząc atmosferę pełną miłości i pozytywnej energii na swoich zajęciach Zumbini w ZuBla Dance. Jej podejście wspiera rozwój dzieci, jednocześnie umożliwiając rodzicom bliski kontakt z maluchami. Na co dzień zajęcia Zumbini dają jej dużo radości, nie tylko poprzez taniec i śpiew, ale głównie kontakt z dziećmi i ich rodzicami. Pozwalają na spontaniczność, a zarazem uczą pokory i akceptacji. Kasia interesuje się grafiką. Kocha muzykę, filmy i spacery.
Sandra

Sandra

Sandra to utalentowana instruktorka Zumbini w ZuBla Dance, która z pasją wprowadza dzieci i rodziców w świat muzyki, tańca i radości. Jej dynamiczne zajęcia pełne są kreatywnych ćwiczeń, stymulujących rozwój maluchów i umożliwiających rodzicom aktywny udział w wspólnym tańcu. Dzięki jej entuzjazmowi i empatii, Sandra tworzy przyjazną atmosferę, sprzyjającą integracji i wspólnemu spędzaniu czasu rodzic-dziecko. Zajęcia Zumbini przynoszą jej radość z pracy z dziećmi oraz niebywałą okazję do obserwacji ich rozwoju. Twierdzi, że: "Zabawa przy świetnie skomponowanej, tanecznej muzyce to czas, w którym można poczuć się jak dziecko". Sandra interesuje się muzyką, psychologią i pracą z dziećmi.