Strong Nation

Zumba Strong Nation Logo

STRONG NATION to zajęcia łączące w sobie elementy treningu siłowego i kardio z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Kluczową kwestią jest jednak poczucie rytmu. Tempo treningowi nadaje muzyka. Dzięki energetycznym brzmieniom w tle uczestnicy zajęć są w stanie wykonać więcej powtórzeń niż ćwicząc bez muzyki.

Podczas godzinnych zajęć STRONG NATION można spalić nawet do 1000 kcal. W STRONG NATION zestawy ćwiczeń powstają jako pierwsze, a następnie tworzona jest do nich muzyka, która dyktuje tempo treningu. Nie jest to zwykły podkład mający uprzyjemnić ćwiczenia, lecz pomóc nam je wykonywać – rytmiczność muzyki ma wyzwolić w ćwiczących jeszcze więcej energii i motywacji do dawania z siebie więcej.

Nie bez powodu STRONG NATION klasyfikowanie jest w zestawieniu 10 hitów sportowych, które debiotowały w 2016 roku. Celem projektu jest aktywowanie Osowian do sportu i zaprezentowanie odmiennych form treningu, innych niż bieganie, czy aerobik. STRONG NATION cenią sobie zarówno kobiety jak i mężczyźni. Dzięki ogólnorozwojowej formie treningu rzeźbimy i wzmacniamy wszystkie partie ciała, poprawiamy kondycję i wydzielamy HORMON SZCZĘŚCIA!