Diana

Zubla

Nazywam się Diana Smolarz, od 2011 roku jestem licencjonowaną Instruktorką Zumba Fitness, od kilku lat również Strong Nation, Zumba Kids, Zumba Gold, Zumbini i Stretchingu.

Związana z tańcem już od dziecka. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, staram się zarażać wszystkich swoją pozytywną energią i pasją do ciągłej aktywności.

Prywatnie żona i mama dwóch córek. Dzięki nim zafascynowałam się ZUMBINI – zajęciami dla najmłodszych od 0 do 4 lat (nowości w Polsce!), których jestem prekursorką w Trójmieście. Głoszą one moim zdaniem najważniejszą życiową tezę, a mianowicie: „Każde dziecko jest wyjątkowe i tak też należy je traktować pod KAŻDYM WZGLĘDEM”.

Podsumowując – moje życie zawodowe przenika się z prywatnym ☺️. Nazwa szkoły tańca pochodzi od imion moich Córek – Zu (jak Zuzanna) Bla (jak Blanka) – ZuBla Dance ☺️ Oprócz zajęć stacjonarnych prowadzę również platformę treningową na stronie www.zubla.pl.

Moim kolejnym marzeniem jest stworzenie własnej marki odzieżowej, która będzie przeznaczona głównie dla zabieganych mam, ceniących sobie przede wszystkim wygodę i wspaniały wygląd. Szczegóły już wkrótce 😀

Grupa na FB – „ZuBla Dance – LIVE”
fb.me/zubladance
fb.me/zumbinibydianasmolarz
www.zubla.pl